Dlx Lisabelle İle Kuzey Ren Nehri & Hollanda - 26 Ekim 2022 Hareket

Online Satın Al

Fiyat Hesaplayın | Bu turu Online satın alın! Bu turu Kredi Kartınız ile Online Kolaylıkla taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Doğru hesaplama yapabilmek için sadece 1 Oda için ve Doğru Çocuk yaşlarını seçerek Fiyatı Hesapla butonunu kullanınız.

DLX LISABELLE İLE
KUZEY REN NEHRİ & HOLLANDA

26 EKİM 2022 / 4 GECE 5 GÜN

“İZMİR DİREKT UÇUŞ İLE CUMHURİYET BAYRAMI ÖZEL SEFERİ”

İsviçre Alplerinden doğup tüm Avrupa’yı kat ederek Rotterdam’da denize kavuşan Ren Nehri 1230 km uzunluğu ile Avrupa’nın en önemli can damarı konumunda… 5 gün sürecek yolculuğumuzda bu önemli ve muhteşem nehrin denize yaklaştığı ve döküldüğü son bölümünü keşfedeceğiz. Hollanda’nın doğa ve hareketli metropol hayatını benzersiz harmanlanmış yapısını yakından tanıyacağız. Ayrıca Büyük Atatürk’ün bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizin 99. Yılını da gemimizde kutlayacağız. 

Deluxe MS Lisabelle 2019 yılında tamamen yenilenmiş olup 154 yolcu kapasiteli butik bir nehir gemisidir. Yaklaşık 40 personelin hizmet verdiği gemimizde tüm kabinlerde konfor ön planda tutulmuştur. Her kabinde TV, saç kurutma makinesi, telefon, birleştirilebilir iki yatak, kişisel havalandırma sistemi ve duş mevcuttur. 

Tur Programı

1. Gün

26 Ekim 2022 / İzmir – Düsseldorf, Almanya

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 04:00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 968 no’lu sefer ile 06:30’ da Düsseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 09:05’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Düsseldorf limanındaki gemimize transfer… Dileyenler rehberlerinin düzenleyeceği Ekstra Köln & Düsseldorf Şehir Turuna katılabilirler. Gemimiz bu gece demir alarak sırasıyla aşağıdaki rotayı gerçekleştirecek…

2. Gün

27 Ekim 2022 / Arnhem, Hollanda

Arnhem & Nijmegen Şehir Turu

3. Gün

28 Ekim 2022 / Rotterdam, Hollanda

Rotterdam & Zaanse Schans & Volendam Turu

4. Gün

29 Ekim 2022 / Amsterdam, Hollanda

Amsterdam Şehir & Kanal Turu
“CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI”

5. Gün

30 Ekim 2022 / Amsterdam, Hollanda

Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası özel araçlarımız ile Amsterdam Havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 945 no’lu sefer ile saat 19:50’de İzmir Adnan Menderes Havalimanına uçuş. Saat 23:50 ’de varış ve turumuzun sonu…Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İzmir Hava Alanı (04:00)

Tur Hareket Tarihleri:
26 Ekim

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
26.10.20222.Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat799,00 €- --Taksitler »
 2.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat999,00 €- --Taksitler »
 1.Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat1.199,00 €- --Taksitler »
 3.Kat Deluxe French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat1.199,00 €- --Taksitler »

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Worldcard, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Dlx Lisabelle İle Kuzey Ren Nehri & Hollanda - 26 Ekim 2022 Hareket Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR

 • Programda belirtilen saatler Sun Express Havayolları ve Lisabelle gemi operatör şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Gemi seyahati için tüm misafirlerimizin uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan COVID aşılarının tam doz olarak uygulanmış olması gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran tüm misafirlerimiz seyahat öncesi istenebilecek PCR testi, antijen testi gibi uygulamaları yaptırmayı ve bu şartlara uymayı kabul etmiş sayılırlar.
 • Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
 • Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin takım elbise, kadın misafirlerimizin de gece elbisesi ile katılımları beklenmektedir.
 • GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
 • Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından ortalama 100 EURO provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı resepsiyondan öğrenebilirsiniz.
 • Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli rakam ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.
 • Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizzler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemenizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 • Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
 • Vize süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
 • Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.
 • Pasaportunuz yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
 • TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ ve GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.
 • Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
 • Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Sayıyı yazın »
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.