Ana Sayfa Turlar Büyük İskandinavya & Fiyordlar Turları ( Tüm Turlar Dahil )
Tur Kodu: İskandinavya

Büyük İskandinavya & Fiyordlar Turları ( Tüm Turlar Dahil )

Aktarmasız Uçuş & İskandinavya Rotasındaki En Kapsamlı Tur Programı Ayrıcalığı !

Kopenhag (1) & Goteburg & Oslo (2) & Bergen (1) & Gudvangen & Flam & Lilhammer-Hamar (1) & Karlstad & Stockholm (2) & Uppsala & Sigtuna SunExpress H.Y. Kopenhag Stockholm 7 Gece 8 Gün Kalkış Yeri: 23.30 - İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Yeşil pasaporta vize uygulaması bulunmamaktadır. Normal pasaportlar için Çok Girişli vize gereklidir.
1.099,00 EUR den başlayan fiyatlar
Tur Programını Yazdır Sizi Arayalım

İzmir’den Aktarmasız Direkt gidiş ve dönüş konforu ile…

SunExpress Hava Yolları ile Kopenhag gidiş, Stockholm dönüş,

Büyük İSKANDİNAVYA & FİYORDLAR

Kopenhag (1) & Goteburg & Oslo (2) & Bergen (1) & Gudvangen & Flam
& Lilhammer-Hamar (1) & Karlstad & Stockholm (2) & Uppsala & Sigtuna

Gudvangen ‘den Flam ‘a Fiyordlarda Gemi Yolculuğu İmkanı İle !

Zorunlu Ekstra Yok! Yol Üzeri Ekstra Yok! Tüm Turlar Fiyata Dahil!
Tüm Şehir Turları Fiyata Dahil!

7 Gece 8 Gün (7 Gece Otel Konaklama)
1.Tur:
08-15 Haziran -Dolu-, 2.Tur: 15-22 Haziran (Kurban Bayramı), 3.Tur: 06-13 Temmuz,
4.Tur: 13-20 Temmuz, 5.Tur: 20-27 Temmuz, 6.Tur: 27 Temmuz-03 Ağustos, 7.Tur: 10-17 Ağustos (Yeni Tarih)8.Tur: 17-24 Ağustos 
Normal Pasaportlu Misafirlerimizin Dikkatine
Vize İşlem Süreleri 15-20 iş günü sürdüğünden Tur Tarihinize dikkat ederek Vize İşlemleri için başvurmanızı rica ederiz.

Tur Programı

1. Gün
1. Gün
İzmir – Aktarmasız Direkt Olarak Kopenhag Uçuşu, Kopenhag Şehir Turu, Kronborg Kalesi & Frederisburg Sarayı, Kopenhag

Acentamızın 1 gün evvel SMS ile bildireceği saatte alanda oluyoruz. Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Gençaystar Travel Kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Buluşmamız Cuma Gecesi ‘ni Cumartesi Gecesi ‘ne bağlayan gece olacaktır. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 924 sefer sayılı uçuşu ile 02.15 ’de Kopenhag ‘a hareket ediyoruz. Lokal saat ile 04.45 ‘de varışın ardından tur otobüsümüze yerleşiyoruz. Yol üzeri bir tesiste mola veriyoruz ( ekstra ) Ardından Kopenhag Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı, Avrupa’nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, Orta Çağ Borsa Binaları ve Belediye Binası Meydanı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Tüm Misafirlerimiz İçin Ücretsiz Olan; Kronborg Kalesi & Frederisburg Sarayı Turumuz için hareket ediyoruz. ( Girişler Hariç ) Rönesans akımının olağanüstü örneklerinden biri olan ve Kuzey Avrupa Bölgesi ‘nin tarihinde önemli bir role sahip olan kaleyi dışarıdan görecek, ardından Danimarka Kraliyet ailesinin yazlık sarayı olarak kullanılan sarayı ve özel olarak dizayn edilmiş bahçesini gezeceğiz. Turumuzun ardından Kopenhag’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama Kopenhag ‘daki otelimizde.

2. Gün
2. Gün
Kopenhag, Goteburg, Oslo

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Goteburg ‘a geçiyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turuna başlıyoruz. İsveç'in ikinci ve İskandinavya'nın Dördüncü Büyük Şehri Goteburg ‘da; Kanallarla süslü şehrin Avenue adı verilen bulvarında dolaşıyoruz. Gustav Adolf Meydanı’nı, Götaplatzen Meydanındaki Poseidon Heykelini, Opera ve Tiyatro Binalarını, Botanik Parkı ‘nı ve Ullevi Stadyumu ‘nu görüyoruz. Turumuz sonrası Norveç ‘in başkenti Oslo ‘ya geçiyoruz. Geceleme Oslo ‘daki otelimizde.

3. Gün
3. Gün
Oslo, Oslo Şehir Turu Tam Gün, Oslo

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Oslo ‘da şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Belediye Sarayı, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Park, Opera Binası ve Akershus Kalesi ve Frogner Parkı görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer oluyoruz. Serbest zaman ve dinlenme zamanı. Geceleme Oslo ‘daki otelimizde.

4. Gün
4. Gün
Oslo, Bergen, Bergen Şehir Turu, Bergen

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Bergen ‘e hareket ediyoruz. Norveç’in ikinci büyük şehri olan Bergen ‘de şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yedi dağın şehri olarak da bilinen Bergen ‘de; 13. Yüzyılda Norveç’e başkentlik yapmış olan fiyortlar şehri Bergen gezimiz sırasında, Balık Marketi, Bergen’in simgesi olan renkli evler, Bergen’in eski iskele bölgesi Bryggen göreceğimiz yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zaman sırasında, balık marketinde alışveriş yapabilir veya çeşitli deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. Tur bitiminde, Bergen’deki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Geceleme Bergen ‘deki otelimizde.

5. Gün
5. Gün
Bergen, Gudvangen, Gudvangen ‘den Gemi Yolculuğu Flam, Lilhammer veya Hamar

Sabah kahvaltısı sonrasında Gudvangen ‘e transfer oluyoruz. Buradan Gemi ‘ye binerek Fiyortlarda ışıltılı bir yolculuğa çıkıyoruz. Flam ‘a kadar sürecek yolculuğumuzda Norveç’in muhteşem manzarasından kesitlerle karşılaşacağız. Yolculuğumuz sonrasında Flam ‘a varıyoruz ve otelimize doğru yol alıyoruz. Lilhammer veya Hamar ‘da konaklıyoruz.

6. Gün
6. Gün
Lilhammer veya Hamar, Karlstad, Stockholm

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Stockholm ’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde Karlstad’da mola veriyoruz. Karlstad, İsveç'in en uzun nehirlerinden bir tanesi olan Klarälven'in ve İsveç 'in en büyük göllerinden bir tanesi olan Vänern Gölü'ne döküldüğü yerde kurulu küçük bir yerleşimdir. Kent Limanı Västerås'tan sonra İsveç'in en büyük ikinci göl limanı burada bulunmaktadır. Turumuz esnasında Karlstad Katedrali, Karlstad Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Karlstad turumuz sonrasında Stockholm ‘e yolculuğumuz sürüyor. Geceleme Stockholm ‘deki otelimizde.

7. Gün
7. Gün
Stockholm Tam Gün Şehir Turu, Stockholm

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Stockholm Şehir Turumuzda; Fjallgatan Tepesi, Orta Çağdan Kalma Gamla Stan, Noel Meydanı ve Meşhur Evleri, Djurgarden Parkı, Belediye Binası, yedi tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Stockholm sokaklarında kaybolmaya ve orta çağ büyüsünü yaşamaya hazır olabilirsiniz. Geceleme Stockholm ‘deki otelimizde.

8. Gün
8. Gün
Stockholm, Uppsala, Sigtuna, Stockholm Aktarmasız Direkt Uçuş İle İzmir

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Uppsala & Sigtuna turumuz için hareket ediyoruz. Gezimizde yarı gotik, yarı orta çağ tarzını göreceğiniz, bir üniversite şehri olan Uppsala ve İsveç tarihinde kurulan ilk kent olan Sigtuna görülecek yerler arasındadır. Uppsala gezimiz sırasında, Uppsala Katedrali, Uppsala Üniversite müzesi ve binası göreceğimiz yerler arasınadır. Sigtuna’daki eski renkli evleri de gördükten sonra Stockholm Arlanda Havalimanı ‘na transfer oluyoruz. Check-in, Bagaj ve Sonrasında Gümrük işlemlerimizi bitirerek SunExpress Hava Yolları ‘na ait XQ 935 Sefer sayılı Saat: 23.45 uçuşu ile Aktarmasız Direkt Olarak İzmir ‘e olan uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İzmir Lokal Saati: 04.35 ‘de varıyor ve vedalaşıyoruz. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Bilgi-1: Uçuş Saatleri bilgilendirme amaçlı olup Turun gerçekleşeceği tarihte farklılık gösterebilir. Lütfen turdan 1 hafta evvel uçuşlarınızı acentamızdan veya ilgili hava yolunun web sitesinden kontrol ediniz.

Bilgi-2: Grubumuz için 1 pnr oluşturulduğu ve tüm grubun bilgileri bu pnr ‘a yüklendiği için ne yazık ki PNR bilgisi paylaşılmayacaktır. O nedenle belirtilen saatte alanda check-in işlemi yapılabilecektir.

 

 • Konaklama Şehir Vergileri + Kopenhag Kale Saray Girişleri + Fiyord Gemisi + Check-Point Ücretleri
 • Kişi Başı: 220 EUR 0-2 Yaş Ücretsiz 3-12 Yaş 200 EUR.
 • ! Tur Esnasında Rehbere ödenecektir.
 • ! Bu bedeller bu turu tamamlayabilmek adına zorunlu bedellerdir.
 • ! Tur tarihine kadar gelebilecek zamlar ön görülemediği için Tur Fiyatına dahil edilememiştir.
 • ! Bu ücretin tabii olduğu girişlerden bir veya daha fazlasının kullanılmaması durumda kısm-i iadesi mümkün değildir.
 • ! Tur tarihine kadar bu bedellere değişiklikler olabilir, lütfen tura çıkmadan 1 hafta önce acentadan güncel rakamı teyit ediniz.
Ekstra Tur Seçenekleri


Yardımcı Olabilir miyiz?

Aradığınız tatili bulamadınız mı? Bizi arayın veya aranma talebi bırakın yardımcı olalım

Türkiye'nin Her Yerinden
08504412525

Whatsapp Destek Hattı (09.00-18.00) | Numaraya tıkla, konuş!

0530 665 17 88
0554 980 98 31
0539 599 16 19
0543 718 67 27

→ Yurt dışı Turlarımıza Ön Ödeme yaparak fiyatınızı Eur. cinsinden sabitleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Turunuzu seçip, ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu tamamlayarak, tur tarihine kadar taksitle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

→ Yurt içi Turlarımızı kredi kartı ödeme avantajları ile 12 aya varan taksit seçeneklerimiz ile satın alabilirsiniz. Star İptal Güvence Paketi satın alarak,
72 Saat Kala İptal Hakkı ile koruma altına alabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • SunExpress Hava Yolları ile İzmir ‘den Aktarmasız Direkt gidiş, Direkt dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • Özel Araçlarla Ulaşımlar ve Programdaki Belirtilen Turlar
 • 1 Gece Kopenhag, 2 Gece Oslo, 1 Gece Bergen, 1 Gece Lilhammer veya Hamar, 2 Gece Stockholm olmak üzere 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
 • 7 Gece Boyunca Otellerde Alınan Continental Kahvaltılar ( Basit Kahvaltı )
 • Kopenhag, Göteborg, Oslo, Bergen, Flam, Karlstad, Stockholm Şehir Turları
 • Stockholm ‘de Tam Gün Şehir Turu İmkânı
 • Şehirler Arası Ulaşımlar
 • Otoban ve Geçiş Ücretleri
 • Ekstra Tur: Kronborg Kalesi & Frederisburg Sarayı Turu ( Girişler Hariç )
 • Ekstra Tur: Gudvangen ‘den Flam ‘a Gemi Yolculuğu ( Fiyordlarda )
 • Ekstra Tur: Uppsala, Sigtuna Turu
 • Gençaystar Travel Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Gençaystar Travel Güvencesi
 • Not: Fiyata Dahil Olan Turlardan herhangi birisine katılmayan misafire kısmi iade söz konusu değildir.
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze Ören yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle ve Akşam Yemekleri, Molalar
 • Kaptan Bahşişleri ( Kişi Başı: 10 Eur. Önerilen )
 • Şehir Vergileri
 • İsteğe Bağlı Zorunlu Olmayan Aktiviteler
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 0-64 Yaş: 20 €
 • Seyahat Sigortası İptal ve Güvence Paketi 65 Yaş Üzeri: 40 €
 • Schengen Vize ve Hizmet Bedeli (Yeşil Pasaport İçin Vize Gerekmez.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu
Sık Sorulan Sorular
Vize

Bu Tur için Çok girişli Schengen gereklidir. Seyahat bitim tarihi itibariyle en az 6 ay geçerli pasaport şartı bulunmaktadır. Yeşil pasaport sahiplerine vize uygulaması bulunmamaktadır.

Otobüste Koltuk Numarası

Bu turumuzda dönüşümlü-rötasyonlu Koltuk uygulaması bulunmaktadır.

Otellerde Kahvaltı

Continental yani basit kahvaltı konseptli otellerde konaklama yapmaktayız. Detaylı bir kahvaltı bu destinasyonda bulunmamaktadır.

Kredi Kartına Taksit Var mı?

BBDK 'nın "Seyahat Acentaları ve konaklama ile ilgili yurt dışı harcamalara taksit yapılamayacak." maddesi gereği Kredi Kartına taksit yapılamamaktadır. Ancak tur tarihine kadar "taksitle" havale / nakit yöntemle mümkündür.

Fiyatlar

Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
15.06.2024 - 22.06.20241.499,00 EUR
1.299,00 EUR
1.999,00 EUR
1.799,00 EUR
1.499,00 EUR
1.299,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.249,00 EUR
06.07.2024 - 13.07.20241.499,00 EUR
1.199,00 EUR
1.999,00 EUR
1.699,00 EUR
1.499,00 EUR
1.199,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.149,00 EUR
13.07.2024 - 20.07.20241.499,00 EUR
1.199,00 EUR
1.999,00 EUR
1.699,00 EUR
1.499,00 EUR
1.199,00 EUR
0 - 2 Yaş 299,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.159,00 EUR
20.07.2024 - 27.07.20241.499,00 EUR
1.099,00 EUR
1.999,00 EUR
1.599,00 EUR
1.499,00 EUR
1.099,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.059,00 EUR
27.07.2024 - 03.08.20241.499,00 EUR
1.099,00 EUR
1.999,00 EUR
1.599,00 EUR
1.499,00 EUR
1.099,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.059,00 EUR
10.08.2024 - 17.08.20241.499,00 EUR
1.099,00 EUR
1.999,00 EUR
1.599,00 EUR
1.499,00 EUR
1.099,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.059,00 EUR
17.08.2024 - 24.08.20241.499,00 EUR
1.199,00 EUR
1.999,00 EUR
1.699,00 EUR
1.499,00 EUR
1.199,00 EUR
0 - 2 Yaş 199,00 EUR
3 - 12 Yaş 1.159,00 EUR

Maximum Vade Farksız 2 Taksit
Vakıfbank Vade Farksız 2 Taksit
Axesscard Vade Farksız 5 Taksit
Diğer Tüm Kartlara Vade Farksız 2 Taksit
Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.
Bonuscard, Shop & Miles, Maximum, Cardfinans, Vakıfbank, Bankkart Combo, Parafcard özellikli kredi kartları geçerlidir.

Yorumlar


Büyük İskandinavya & Fiyordlar Turları ( Tüm Turlar Dahil ) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

 • Konsolosluk ve Aracı Vize Merkezlerine gelen zamlar talep edilecektir.
 • TL Ödenen Ücret TL iade edilir, Kredi Kartıyla Ödenen Ücret Kredi Kartına İade edilir. Müşteri Ödediği gün ile İade aldığı gün arasındaki Kur farkını talep edemez. Sadece Euro ödenen ücretler Euro olarak iade edilmektedir.
 • Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi (Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 • Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol- sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg 
 • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Gençaystar tarafından bildirilecektir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Gençaystar tarafından bilgi verilecektir
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Gençaystar sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Gençaystar sorumlu tutulamaz.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel Gençaystar tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.
   
 • Bu program tamamen Gençaystar Travel tarafından operasyonu gerçekleştirilmektedir.

İptal Şartları


İptal iade şartları Gençaystar Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. http://www.gencaystar.com.tr/iptal-iade-sartlari adresinden inceleyebilirsiniz.

Vize Bilgileri


GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.