Gap & Doğu Turları

  Gap & Doğu Turları

  

  Uçakla Butik Diyarbakır & Mardin & Midyat & Malabadi & Ezidi-Süryani Köyleri


  2 gece 3 gün

  SunExpress H.Y. Diyarbakır Mardin

  5*Anemon Hotels, Yeni

  Diyarbakır gidiş, Mardin dönüş uçuş ayrıcalığı ile kapsamlı Butik tur.

  2399.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Otobüsle Gap & Doğu & Diyarbakır Turları


  7 Gece 8 Gün

  Turizm Belgeli Araçlar İle...

  4*-5*Oteller

  Van, Diyarbakır Dahil Gap ve Doğu 'nun gizemli şehirleri bir arada...

  3399.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Uçakla Büyük Gap & Doğu Anadolu Turları 2022


  6 gece 7 gün

  SunExpress H.Y. Gaziantep gidiş, Erzurum dönüş

  4*-5* Oteller | Yarım Pansiyon

  Gaziantep 'den başlayan, Gap ve Doğu Anadolu 'nun keşfedilmemiş rotaları

  3999.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Uçakla GAP Rüyası & Diyarbakır Turları, Mardin başlar


  4 Gece 5 Gün

  SunExpress H.Y. Mardin Adana

  4*-5*Oteller

  2 Ayrı Şehre Uçuş Ayrıcalığı & Dara Antik Kenti & Beyazsu Ayrıcalıkları

  3399.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Yeni Rota: Otobüsle Büyük Doğu Anadolu & Gap & Tunceli & Kemaliye Turları


  10 Gece 11 Gün

  Turizm Belgeli Araçlar İle...

  Bölge'nin En İyi Otelleri'nde Konaklama

  Güneydoğu, Orta Anadolu, Doğu Anadolu 'nun en popüler turizm merkezleri bir arada !

  4999.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Doğu Akdeniz & Gaziantep Turu


  4 Gece 5 Gün

  Turizm Belgeli Araçlar İle...

  4*Oteller

  Yeni Rotalara devam ediyoruz. Doğu Akdeniz 'in en gözde şehirleri bir arada !

  1999.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Otobüsle GAP & Doğu Akdeniz & Diyarbakır Turları


  6 Gece 7 Gün

  Turizm Belgeli Araçlar İle...

  Bölge'nin En İyi Tesisleri

  Bölge'nin en iyi tesisleri, Gap uzmanı rehberler ve benzersiz tur rotası ile!

  2999.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Otobüs ile Anadolu`nun Gizli Hazineleri Turu


  6 gece 7 gün

  Turizm Belgeli Araçlar İle...

  4*-5*Oteller

  İç Anadolu ve Orta Anadolu'nun keşif dolu şehirleri için yola çıkıyoruz...

  2799.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Uçakla Butik Gurme & Kültür Turları (Gaziantep-Antakya-Adana-Kilis-Samandağ)


  2 Gece 3 Gün

  SunExpress H.Y. Gaziantep Adana

  1 Gece Gaziantep, 1 Gece Antakya 'da Konaklama

  Tamamen yenilenmiş rotasıyla Güneydoğu Anadolu 'nun Lezzet Başkentleri, lezzet kokulu sokakları bir araya geldi !

  2099.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Uçakla GAP Rüyası & Diyarbakır Turları, Adana başlar


  4 Gece 5 Gün

  SunExpress H.Y. Adana Mardin

  4*-5*Oteller

  İzmir Mardin uçuş ayrıcalığı ile bölge ve zaman kayıpsız tur programı.

  3299.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele
  

  Uçakla Butik Gap Turu (Eylül, Ekim Ayları Özel)


  3 Gece 4 Gün

  SunExpress H.Y. Diyarbakır Hatay

  1 Gece Mardin, 1 Gece Urfa, 1 Gece Antep

  Gap Rotasındaki tüm turistik ziyaret noktalarını sizler için derledik !

  3099.00 TL 'den itibaren
  Turu İncele

  Gençaystar ile Güneydoğu ve Doğu Anadolu ‘da Medeniyetlerin Beşiğine Yolculuk

  Her gezginin içerisinde keşfetme duygusu vardır. GAP ve Doğu turlarında seyahate çıkmak tarihe başlayan bir yolculuktur. Bambaşka ve gizemli kapıların aralanmasıyla başlayan özel rotalarımız ile keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Bölge’nin bozulmamış mimarisi, bozulmamış, el değmemiş gelenekleri, arkeolojik havası herkese yeni bir hikaye anlatır. Bu hikayenin bir parçası olmak her gezginin hayalini kurduğu bir tecrübedir.

  Güneydoğu Anadolu denilince akla her zaman Fırat ve Dicle nehri gelir. Bu nehirler birleşir ve yeni bir isim akla getirir. O da Mezopotamya ‘dır. Mezopotamya ‘nın bereketli toprakları, uçsuz bucaksız medeniyetleri ve misafirperver doğası hiçbir zaman unutulmaz. Her attığınız adımda ne kadar zengin bir bölgede gezdiğinizi sakın unutmayın. Eğer valizler hazır, telefon hafızaları yeterince boşaltıldıysa. Gap ve Doğu Anadolu için hazırız. Gençaystar Travel farkıyla, kendiniz bırak “gezsin!”

  GAP Turları için Destinasyonda Neler Var?

  Gap turlarımıza katılmak için bir çok seçeneğiniz var. Uçak ile gidiş dönüş veya otobüs ile gidiş dönüş. Yıl boyunca bir çok tarihte çıkış seçeneğimiz ile kısıtlanmayacaksınız. Size özel oluşturduğumuz kişisel paketlerimiz ile de kendi aileniz veya arkadaş grubunuzla size özel bir seyahat planlayabiliriz. Gençaystar ‘ın hazırladığı Kültür Turları ‘nda favori gösterilen bir kategori olup kuruluşumuzdan bu yana bu destinasyonda binlerce tura imza attık. Gap Turları ‘nda hangi şehirlerde kaybolacaksınız? İşte o şehirler…

  Gaziantep

  Gap Turu turlarının vazgeçilmezi olan Gaziantep, Evliya Çelebi ‘ninde dediği gibi “Dünya ‘nın göz bebeği olan şehir” ‘dir. Lezzet ve kültür kokulu sokaklarında gastronomi açısından birçok nokta sizleri kokuları ile çağıracak. Gaziantep Arkeoloji Müzesi ve Etnografya müzelerini gezerek şehrin tarihi yapısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Rehberlerimiz sizlerin o şehirde sadece gezdirmeyecek. Adeta o şehirde yaşıyormuşçasına keyif almanız için yanınızda olacak. Tarihi taş evleri, sokakları, otantik dokusu ile Gaziantep'e hayran kalacak ve yöresel lezzetlerin tadına bakacaksınız. Birbirinden özel ustalarla dolu çarşıları, Müzeleri, tarihi sokakları ile aklınızın her zaman bir köşesinde kalacaktır Gaziantep.

  Adıyaman

  Gap Turu denilince aklımıza ilk gelen fotoğrafın ev sahibi Adıyaman ‘dır. Hepimizin bildiği ve görmek için sabırsızlandığı Nemrut Dağı Tapınağı ve Tanrı Zeus heykellerini ziyareti bu turun favorisi olacaktır. Tabii güneşin batışı da doğuşu da Nemrut Dağı'nda bir başka şölene imza atıyor. Bu nedenle Nemrut Dağı'na çıkacağınız saatleri size bırakıyoruz. Doğulu ve batılı özellikleriyle şehrin mutfağında çeşitli geleneksel lezzetleri tatmanız için bu saatleri sizlere bırakıyoruz.

  Şanlıurfa

  Tek bir cümle kurabiliriz sana dair Güzel ve Şanlı Urfa. Peygamberler şehri olarak bilinen Şanlıurfa ‘daki ilahi atmosfer şehrin her noktasında bizlerle beraber olacaktır. Şanlıurfa'nın en önemli simgelerinden Balıklı Göl'ü görmeden bu şehirden ayrılmak olmaz. Harran ve Göbeklitepe yerleşkeleri ise bu turda yaşayacağınız en özel tecrübeler olarak hafızalarımızda yer edinecek. Yöresel sofraları, Dillere Destan Sıra Geceleri, Geleneksel Çarşıları ile hayran kalacaksınız Urfa ‘ya…

  Mardin

  Güneydoğu Anadolu ‘nun en kozmopolit, en merak edilen, zamanının en önemli İpek yolu ticaret merkezlerinden Mardin ‘in sokaklarında kaybolmak Gap turunun vazgeçilmezidir. Şapeller, kiliseler, daracık sokaklar, eski evler, avlular ile gezmeye ve sokaklarında yürümeye doyamayacaksınız. Kasımiye Medresesi, Kırklar Kilisesi, Arkeoloji Müzesi, Tarihi Mardin Evleri, Ulu Cami, Kayseriye Bedesteni, Tellallar Çarşısı, Kız Lisesi, Sultan İsa (Zinciriye) Medresesi, Tarihi Mardin PTT Evi, Şehidiye Cami, Sıttı Radiye Medresesi ve Firdevs Köşkü, Deyrülzaferan Süryani Manastırı, Dara Antik Kenti, Nusaybin Kamışlı Sınır Kapısı, Mor Yakup Manastırı ve Zeynel Abidin Türbesi Mardin'de keşfedilecek yapılardan başlı başına bir kaçı. Mardin kadar önemli 2. Merkez ise Midyat. Dokusu bozulmamış çarşısı, tarihi konakları ile unutamayacağınız bir ilçesidir. 

  Batman, Hasankeyf

  Güneydoğu Anadolu ‘da en hüzünlü görüntülere şahitlik edeceğiniz Hasankeyf artık sizi yeni merkezinde sizleri karşılıyor olacak. Daha önce eski Hasankeyf ‘i keşfetmiş tüm gezginler bir başka tarihe şahitlik etmişlerdi. Ancak artık farklı bir atmosfer ile sizleri sarıp sarmalayacak güzide tarihi miraslarımızdan biri olan Hasankeyf, yeni lokasyonunda bizleri bekliyor.

  Diyarbakır

  GAP Turu akla gelince kesinlikle es geçemeyeceğimiz bir şehir, Gap bölgesi ‘nin bir nevi başkenti olan Diyarkabır. Hevsel Bahçeleri, Kervansarayları, Tarihi Sokakları, Arkeoloji Müzesi, Bin Yıllık Tarihi ile On Gözlü Köprüsü, Diyarbakır Şehir Surları, Dünya Mutfağına maal olmuş Sofraları ile gezimize yetmeyecek tek yer Diyarbakır olabilir. Acentamızın genellikle Konaklama verdiği önemli merkezlerden Diyarbakır unutulmayacak Gap rotalarımızdan bir tanesidir.

  Kurulduğu günden bugüne dek Gap ve Doğu Turları düzenleyen, gitmek için değil keşfetmek için rotalar hazırlayan acentamızın Butik ve Regular programlarını incelemenizi öneriyoruz.

  Bırak kendini “gezsin.”

  Turunuzu Kolaylıkla Bulun!
  Sağ kısımdaki kutuya gitmek istediğiniz bölge ya da tatil beldesi kısmını yazdıktan sonra Turumu Bul! Butonuna basarak kendinize uygun tatili bulabilirsiniz.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.